Частi питання
Частi питання
Частi питання
Частi питання

1) Де можна подивитися ліжка? Відповідь: Подивитися і випробувати ліжка можна в нашому салоні, який знаходиться за адресую м.Київ вул. Північно-Сирецька 1, салон «Смарт Меблі»

2) В яких кольорах можна зробити ліжко? Відповідь: Лінійка Rubik випускається в п'яти кольорах: білий, дуб сонома, анжелік, попелястий, антрацит. Ці кольори можна комбінувати в будь-яких комбінаціях фасаду і корпусу.

3) Які види-типи шафа-ліжко бувають? Відповідь: Шафа ліжко буває трьох типів: вертикальна, горизонтальна і шафа-ліжко диван. Так само можна підібрати по спальному місцю. Стандартні розміри в лінійці бувають: Вертикальні ліжка -200 см * 160 см, 200 см * 140 см, 200 см * 90 см. Горизонтальні ліжка - 90 см * 200 см.

4) Чи можна зробити ліжко за індивідуальними розмірами? Відповідь: Ми маємо власне виробництво і крім серійних меблів-трансформер виробляємо меблі на замовлення. Ми займаємося виготовленням кухень, вітальнь, гардеробних, спалень, прихожих, меблів для офісу, торговельних меблів. Наші дизайнери допоможуть вам у проектування меблів і зможуть запропонувати ідеї для створення ідеального інтер'єру.

5) Яка гарантія на меблі? Відповідь: Компанія надає гарантію терміном 2 роки на всі виготовлені меблі з моменту установки продукції, при виконанні всіх інструкцій по догляду за меблями і її експлуатації.

6) Чи можу я сам зібрати це ліжко? Відповідь: Шафа ліжко поставляється в розібраному вигляді. У комплекті з деталями для складання додається покрокова інструкція по збірці.

7) Чи робите Ви доставку по Україні? Відповідь: Відвантажуємо меблі по всій Україні. Відвантаження Київ-Склад, доставка по тарифам перевізника.

8) Який механізм трансформації використовуєте на лінійку ліжок Rubik? Відповідь: Механізм трансформації JUPITER виробництво Україна - даний механізм є нашою розробкою і регулярно використовується у виробництві ліжок як серійного напрямку, так і меблів на замовлення. Постійне використання і доопрацювання механізму дозволило вивести ідеальний баланс надійності, практичності і простоти конструкції.

9) Як відбувається оплата? Відповідь: Згідно, виставленого рахунку, передоплата, 100% від повної вартості - це серійна лінійка. Якщо меблі під замовлення, тоді оплата частинами згідно виставленого рахунку, передоплата, 70% від повної вартості, перед відвантаженням зі складу оплачуєте залишок 30%.

10) Чи потрібно це ліжко кріпити до стіни? Відповідь: УВАГА: обов'язкове кріплення короба ліжка до стіни анкерними болтами !!! 11) Як підібрати матрац для Вашого ліжка? Відповідь: Матрац підбирається згідно з технічними вимогами ліжка, яку Ви підберете. Важливо звернути увагу на «висоту» не більше 18 см., «Вага» не більше 30 кг і «наповнення» матраца, бажано без пружинний.

image